předvýběr.cz

Vedoucí mezinárodní pozemní spedice

Published 03.04.2023

Pro našeho klienta, logistickou společnost, která působí v oblasti spedice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí mezinárodní pozemní spedice.

Náplň práce:

  • zajištění bezproblémového chodu oddělení
  • řešení vzniklých problémů po provozní a ekonomické stránce
  • zajištění efektivního a plynulého provozu oddělení
  • sledování, vyhodnocování, reportování výsledků oddělení
  • navrhování a realizování opatření pro zvýšení efektivity
  • nebát se přijmout rozhodnutí a čelit výzvám
  • zodpovědnost za výběr a spolupráci s dopravními dodavateli
  • dodržování BOZP, PO a dalších bezpečnostních předpisů
  • vedení týmu cca 20 - 25 zaměstnanců, motivování, kontrolování a hodnocení pracovníků, nastavování systému čerpání dovolených, schvalování podkladů ke mzdám, nábor
  • práce v interních systémech společnosti
  • pravidelná komunikace, informovanost, řešení problémů s pobočkami a zahraniční centrálou (reklamační odd., zákaznický servis...)
  • komunikace se zákazníky, hledání nových příležitostí, zastupování a reprezentování společnosti v regionu pobočky
  • plnění dalších úkolů podle pokynů nadřízeného

Co od Vás očekáváme:

  • ukončené min. středoškolské vzdělání
  • praxi na obdobné pozici, obecný přehled o situaci na dopravním trhu
  • předchozí zkušenost s vedením týmu
  • znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni (min. B2)
  • ŘP skupiny B
  • schopnost analyzovat data, práce s MS Excel
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti
  • časovou flexibilitu (služební cesty, porady atd.)
  • kritické myšlení, snaha optimalizovat procesy a nacházet alternativní řešení
  • cílevědomost, týmový hráč

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na HPP ve stabilní společnosti
  • přátelské a týmové pracovní prostředí rodinné firmy
  • předpokládané finanční ohodnocení 60 – 80 000 Kč, dle zkušeností
  • mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací kurzy, jazykové vzdělávání
  • firemní akce
  • možnost pracovního postupu
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha 6

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..