předvýběr.cz

Technik elektronických bezpečnostních systémů

Published 15.04.2024

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá instalací a servisem elektronických zabezpečovacích, přístupových a kamerových systémů, hledáme kandidáta na pozici Technik elektronických bezpečnostních systémů, jejich instalace a servis.

Náplň práce:

  • Instalace a servis elektronických zabezpečovacích, přístupových a kamerových systémů
  • Zajištění správného fungování techniky elektronických bezpečnostních systémů
  • Komunikace se zákazníky a řešení jejich potřeb a požadavků
  • Samostatné řešení technických problémů

Požadujeme:

  • Dokončené vzdělání v oboru elektrotechniky, elektroniky nebo automatizační techniky
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Platný řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a ochota cestovat
  • Flexibilita, schopnost řešit problémy a komunikovat se zákazníky
  • Praxi na obdobné pozici 2-3 roky
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6
  • Bezúhonnost

Nabízíme:

  • Stálé zaměstnání v dynamické společnosti působící na trhu několik desítek let
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech v ČR, SK, DE, AT a dalších zemích Evropy
  • Profesionální pracovní prostředí a příležitost k dalšímu rozvoji
  • Služební automobil
  • 25 dnů dovolené
  • Notebook a mobilní telefon poskytnuté zaměstnavatelem
  • 3 dny zajištěného volna
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Možnost účasti na kurzech a školeních pro další profesní rozvoj
  • Místo pracoviště: ČR, SK, DE, AT a dalších zemích Evropy

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů
Required Education:
Odborné vyučení bez maturity

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..