předvýběr.cz

Speditér mezinárodní silniční přepravy

Published 12.06.2023

Pro našeho klienta, německou společnost působící již 20 let v oblasti mezinárodní přepravy hledáme vhodné kandidáty na pozici Speditér mezinárodní silniční přepravy.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Samostatná dispozice mezinárodních kusových, částečných a kompletních zásilek nákladními auty do a z ČR a SR
  • Výhledové plánovaní nakládkových importních a exportních toků s ohledem na požadavky zákazníků a hospodárnost
  • Podpora stálých klientů a implementace nových zákazníků a zakázek
  • Samostatné vytváření denních cenových nabídek a kompletních nabídek
  • Vyřizovaní reklamací

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání, v oboru logistiky – výhodou
  • Praxi v oblasti logistiky a mezinárodního dispečinku
  • Ochotu přestěhovat se do zahraničí (Hamburk – Německo)
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Pokročilou znalost němčiny nebo angličtiny slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost PC (Word, Excel)
  • Schopnost práce v týmu
  • Zodpovědnost a odolnost vůči stresu
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Vlastní iniciativu a angažovanost
  • Proklientský přístup

NABÍZÍME:

  • Samostatnou a zodpovědnou práci na HPP ve stabilní německé společnosti s 20letou tradicí v oboru
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Stálou pozici na celý život
  • Firemní mobil
  • Notebook a firemní automobil – dle domluvy po zapracování
  • Vyřízení bydlení a hrazení nákladů na bydlení po dobu prvních 3 měsíců
  • Vyřízení všech potřebných úředních náležitostí (zdrav. pojištění, prac. povolení atd.)
  • Moderní pracovní prostředí v prostorných a světlých kancelářích s moderní IT a komunikační technikou
  • Školení a další vzdělávací programy pro osobní a profesní rozvoj
  • Možnost využití jazykového vzděláváni hrazeného zaměstnavatelem
  • Navyšování fondu dovolené dle věku a odpracovaných let u firmy (24–30 dní)
  • Garanci pevné pracovní doby – žádné přesčasy, práce přes víkend apod.
  • Možnost čerpat volný půlden v každém měsíci
  • Kávu a čaj k dispozici zdarma na pracovišti
  • Možnost využití odpočinkových prostor
  • Lokalita pracoviště: Reinbek, Hamburk
  • Nástup: možnost ihned, nebo dle domluvy

Position Info

Workplace location:
Brno-město
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..