předvýběr.cz

Specialista/ka pro oblast práce a mezd

Published 23.05.2024

Pro našeho klienta, jednu z největších a nejstarších technických vysokých škol v Evropě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista/ka pro oblast práce a mezd.

Náplň práce:

  • Komplexní zajišťování agendy odměňování různých skupin zaměstnanců včetně metodické a konzultační podpory
  • Zpracování trvalých složek mezd zaměstnanců včetně zdrojů financování v personálním a mzdovém programu
  • Příprava mzdových výměrů a jejich předávání zaměstnancům
  • Příprava podkladů pro mzdy a zpracování mezd
  • Spolupráce s personalistkami a mzdovou účetní fakulty
  • Spolupráce s finanční účtárnou při kontrole čerpání mzdových prostředků a odvodů podle rozpočtů sledovaných zakázek
  • Podpora projektů v oblasti čerpání osobních nákladů, zpracovávání přehledů a dalších výstupů
  • podle požadavků řešitelů a administrátorů, příprava dokladů pro kontrolní orgány
  • Pomoc s přípravou kalkulací osobních nákladů v žádostech o projekty
  • Zpracovávání pravidelných přehledů o dekretovaných mzdách a čerpání osobních nákladů podle zdrojů financování pro děkana, tajemníka, proděkany a další vedoucí pracovníky fakulty
  • Příprava dalších přehledů a reportů podle pokynů děkana a tajemníka
  • Zpracování statistických výkazů o čerpání mzdových prostředků pro MŠMT

Očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe v oboru vítána, zkušenosti z personální a mzdové oblasti v akademickém prostředí výhodou
  • Schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilita, komunikativnost
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost práce v personální a mzdové komponentě EGJE výhodou
  • Znalost angličtiny na základní úrovni vítána

Nabízíme:

  • Samostatnou a zodpovědnou práci v atraktivním a přátelském prostředí
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Zajímavé finanční ohodnocení s nástupní mzdou 40 000 až 50 000 Kč hrubého (rozpětí dle kvalifikace a zkušeností) a možností navýšení mzdy po zapracování podle dosahovaných výsledků
  • Možné odměny dle výkonu při kvalitním plnění úkolů
  • Nabízené benefity:
  1. 30 dní dovolené
  2. Flexibilní pracovní doba
  3. Příspěvek na stravování
  4. Příspěvek na penzijní připojištění
  5. Notebook, telefon
  6. Perspektivně i možnost dohody o práci z domova v rozsahu odpovídajícím provozním podmínkám
  • Místo výkonu práce: kancelář, Praha 6 - Dejvice

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů
Salary range:
40 000 - 50 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..