předvýběr.cz

Specialista/ka pojištění, 45 000 – 47 000 Kč

Published 15.05.2023

Pro našeho klienta, renomovanou společnost zabývající se poskytováním finančních služeb zákazníkům a prodejcům vozidel značky Toyota a Lexus, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka pro pojištění, 45 000 – 47 000 Kč.

Vaše náplň práce:

  • Pravidelný kontakt s dealerskou sítí, s pojišťovnou
  • Systémové nabídky pojištění MODULIS a řešení případných provozních problémů s daným SW
  • Zpracování celé agendy souvisejícím s uzavřením, ale i během pojistné smlouvy
  • Evidence prodejců/osob v rámci certifikace zákona o distribuci pojištění a zajištění, jejich kontrola a pravidelná aktualizace
  • Reporting v rámci uzavření pojistných smluv interních i smluv na konkrétní dealery, provozní a bonusové schéma pro dealerskou síť
  • Příprava podkladů pro školení a prezentaci pojistných produktů
  • Být součástí nových projektů v oblasti pojištění

Očekáváme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou podmínkou
  • Praxe v oboru autopojištění a znalost pojistného trhu
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, interní systém)
  • Anglický jazyk pro občasnou e-mailovou komunikaci
  • Příjemné vystupování a velmi dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost logického a analytického myšlení
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Čistý výpis z rejstříku trestů podmínkou

Nabízíme:

  • Zázemí silné, stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce na HPP, plný úvazek
  • Pomoc při zapracování od zkušené kolegyně samozřejmostí
  • Vzdělávání podporované společností (odborné školení, kurzy anglického jazyka)
  • Plat 45 000 – 47 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, multisport či flexipass karta
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na dopravu
  • Služební notebook a telefon
  • Zaměstnanecký program na vozidla
  • Firemní akce
  • Moderní kanceláře: Praha 5 – Stodůlky (bezproblémové parkování)

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..