předvýběr.cz

Rozpočtář/Přípravář

Published 17.04.2023

Pro našeho klienta, stavební společnost specializující se na rekonstrukce nemovitostí v Praze a okolí, hledáme nové kolegy na pozici Rozpočtář/Přípravář.

Náplň práce:

  • Naceňování zakázek
  • Tvorba změnových listů (vícepráce, méněpráce)
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Vedení evidence zakázek
  • Komunikace se subdodavateli i investory
  • Poptávání subdodavatelů
  • Zasmluvnění zakázek se subdodavateli
  • Kalkulace a evidence materiálu
  • Tvorba a hlídání harmonogramu stavby
  • Komunikace se stavbyvedoucími

Požadujeme:

  • Zkušenosti minimálně jeden rok na pozici rozpočtáře, nebo přípraváře
  • Schopnost perfektního čtení v projektových dokumentacích
  • Perfektní znalost práce v Krosu, RTS nebo jiném stavebním rozpočtovém programu
  • Znalost excelu/google sheetu
  • Samostatnost
  • Technické a analytické myšlení
  • Preciznost, zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro detail, dobrou náladu :-)
  • Výhodou nikoli podmínkou: SŠ/VŠ stavebního/technického směru, kontakty v oboru stavebnictví, základní znalosti Aj

Nabízíme:

  • Práci v příjemném, optimisticky naladěném kolektivu
  • Kávu a čaj na pracovišti zdarma
  • Profesní seberealizaci na zajímavých projektech zejména rekonstrukci bytů, domů, činžovních domů, kanceláří, obchodních prostor atd.
  • Další vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravenky, nebo multisport kartu
  • Spolupráce na HPP či IČO (dle dohody)
  • Plat dle zkušeností a dovednosti od 35 000 - 60 000 Kč měsíčně s možností získat motivační prémie ze zisku u vedených zakázek
  • Služební telefon s neomezeným voláním i daty
  • Služební notebook
  • Možnost příspěvku na dopravu
  • Za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc do max. 10 dnů
  • Práci v kanceláři v Praze 6 (sídlo firmy) s možností občasné práce z domova

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..