předvýběr.cz

Řidič skupiny C - Dobříš

Published 09.05.2023

Pro našeho klienta, zemědělskou společnost, která se zaměřuje na produkci kvalitních českých potravin (mléko, maso, obiloviny), hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič skupiny C.

Náplň práce:

  • rozvoz a výroba krmných směsí pro potřeby našich farem v obcích Dražetice, Mokrovraty, Čelina
  • údržba vozidla
  • údržba a opravy výrobny krmných směsí
  • vozidlo je parkováno na středisku v Dobříši, odkud je doprava řízena
  • výpomoc, nebo zastoupení v rámci dalších odvětví naší nákladní dopravy (doprava v rostlinné výrobě a v chovu ryb)

Co požadujeme:

  • řidičský průkaz skup. C podmínkou, skup. E je výhodou
  • průkaz profesní způsobilosti řidiče je podmínkou
  • praxi v zemědělském provozu je vítaná
  • spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu

Co Vám nabízíme:

  • práci na HPP, plný úvazek
  • zaměstnání u české stabilní společnosti
  • dotované závodní stravování (oběd za cenu 45 Kč)
  • naturálie (zvěřina, krůta, obilí, kapr na Vánoce)
  • pracovní dobu pondělí až pátek 7:10 – 15:45
  • místo výkonu práce: Dobříš a okolí
  • nástup možný ihned

Position Info

Workplace location:
Příbram
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..