předvýběr.cz

Projektový manažer – elektroinstalační systémy

Published 20.03.2024

Pro našeho klienta, společnost, která je výhradním distributorem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství, hledáme kandidáta na pozici Projektového manažera se zaměřením na elektroinstalační systémy.

Co Vás čeká:

  • Komunikace se stávajícími zákazníky, prezentace novinek a návrh vhodných řešení
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, stavebních projektů
  • Řízení a koordinace zakázek, projektů
  • Tvorba nabídek / kalkulací
  • Technická podpora instalačních firem a koncových zákazníků, OEM partnerů

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenost s prodejem v oblasti elektro výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Anglický jazyk výhodou
  • ŘP sk. B. (práce v příslušném regionu)
  • Samostatný a aktivní přístup k práci
  • Chuť se nadále vzdělávat v oboru

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • Plat: fixní plat + provizní složka + 13. plat
  • Dotované školení a kurzy angličtiny
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon
  • Firemní akce, divadla apod.
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Další firemní benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, poukázka na Vánoce
  • Osobní přístup, přátelské prostředí
  • Kanceláře: Hlavní sídlo firmy vč. skladů Vestec u Prahy, pobočka Zlín, práce v terénu v rámci ČR

Position Info

Workplace location:
Praha-západ
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..