předvýběr.cz

Manager sezonních provozů

Published 19.04.2023

Pro našeho klienta, který je provozovatelem rekreačního střediska, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manager sezonních gastroprovozů.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Odpovědnost za plynulý, hospodárný a řádný provoz sezonních provozů včetně restaurace
  • Organizace a zajišťování sezonních a mimosezonních akcí
  • Sestavování harmonogramu práce
  • Kontrola včasné a kvalitní přípravy jídel a dodržování správných technologických postupů
  • Organizace, řízení a kontrola zásobování potravinami a zbožím
  • Kontrola měsíčních výkazů odpracovaných směn, tvorba podkladů pro vyúčtování mezd a platů
  • Účast na všech inventurách, zodpovědnost za včasné zpracování výsledků inventur
  • Zpracovávání požadavků do finančního plánu. Uplatňování včasných požadavků na preventivní údržbu zařízení
  • Kontrola poctivosti prodeje (ceny, míry, váhy, jakosti)
  • Provádění cenových kalkulací
  • Tvorba nabídkových lístků a ceníků, kontrola funkčnosti menuboardů, eshopu a objednávkového systému
  • Pravidelná kontrola úrovně obsluhy a poskytovaného servisu, dodržování hygienických předpisů a bezpečnosti při práci.
  • Podpora rozvoje a trénink dovedností týmu
  • Spoluúčast na tvorbě strategie rozvoje celého provozu v součinnosti s managementem (po zapracování)

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání, v gastro oboru – výhodou
  • Praxi na obdobné pozici na úseku F&B – nutná
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Orientaci v hotelových systémech - výhodou
  • Časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (komunikace s hosty), znalost obou – výhodou
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Schopnost vyvarovat se stresových situací, ale v případě, že nastanou, si dokázat zachovat chladnou hlavu

NABÍZÍME:

  • Samostatnou a různorodou práci na HPP
  • Po 1. sezóně smlouva na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Motivační ohodnocení – po zapracování
  • Práci v příjemném prostředí u Vranovské přehrady
  • Zaškolení a seznámení s provozem, neustálou podporu nadřízeného
  • Získání cenných zkušeností v oboru a prohloubení svých dovedností v oblasti práce s lidmi
  • Stravování v provozech zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a energie a ubytovat se přímo v zařízení zdarma
  • Notebook, mobil
  • Možnost využití firemního vozu pro pracovní účely
  • Lokalita pracoviště: Vranovská pláž
  • Nástup: dle domluvy

Position Info

Workplace location:
Znojmo
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Mobilní telefon, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..