předvýběr.cz

Manager kvality

Published 30.05.2023

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zaměřuje na komponenty do domácích spotřebičů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manager kvality.

Náplň práce:

  • řízení zaměstnanců oddělení kvality a jejich metodická podpora
  • zodpovědnost za kompletní systém řízení kvality ve firmě
  • zodpovědnost za certifikační zákaznické audity
  • zodpovědnost za odstraňování odchylek zjištěných při auditu
  • provádění interních procesních auditů
  • zodpovědnost za zpracování zákaznických reklamací
  • monitoring procesů ve firmě, vyhodnocování klíčových ukazatelů, reporting
  • spolupráce na projektech při zavádění nových produktů do sériové výroby
  • podpora a rozvoj zlepšovacích procesů ve firmě

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praktické zkušenosti v oblasti řízení kvality a řízení procesů
  • dobrá znalost norem ISO 9001 a statistických metod
  • znalost procesů – 8D report, FMEA, VDA 6.3, KVP
  • znalost MS Office, zkušenosti s podpůrnými programy v oblasti kvality (SAP, BABTEC..)
  • AJ na pokročilé úrovni / denní komunikace /
  • výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti
  • zkušenosti s vedením zaměstnanců
  • schopnost rychle se rozhodovat a operativně jednat
  • samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • služební automobil,
  • možnost karierního růstu
  • pružná pracovní doba
  • možnost občasného Ho
  • 13 mzda
  • každoroční růst mzdy
  • plat 100 000 – 120 000 Kč
  • lokalita: Plzeň

Position Info

Workplace location:
Plzeň-město
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..