předvýběr.cz
Lékař/ka neurologie nebo urologie (náborový příspěvek + možnost ubytování)
Published 19.01.2026
Pro našeho klienta, nemocnici Nové Město na Moravě, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Lékař/ka neurologie nebo urologie (náborový příspěvek + možnost ubytování).
Náplň práce:
- Neurologické oddělení - samostatná práce lékaře (lékař L3) / práce lékaře pod dohledem/dozorem (L2/L1) při zajištění ambulantního a lůžkového provozu neurologického oddělení, včetně Iktového centra. Pracovní doba 7:00 – 15:30 a dále zajištění nepřetržitého provozu lůžkové části neurologického oddělení
- Urologické oddělení - samostatná práce lékaře (lékař L3) / práce lékaře pod dohledem/dozorem (L2/L1) při zajištění ambulantního a lůžkového provozu urologického oddělení a urologických operací. Pracovní doba 6:30 – 15:00 a dále zajištění nepřetržitého provozu lůžkové části urologického oddělení
Očekáváme:
- Neurologické oddělení - lékař se specializovanou způsobilostí v oboru neurologie dle zákona č. 95/2004 Sb. (L3) nebo lékař s odbornou způsobilosti po získání certifikátu o absolvování základního kmene – L2 (v oboru, který má základní kmen neurologický) a zájmem o obor neurologie nebo lékař absolvent se zájmem o neurologický obor – L1
- Urologické oddělení - lékař se specializovanou způsobilostí v oboru urologie dle zákona č. 95/2004 Sb. (L3) nebo lékař s odbornou způsobilosti po získání certifikátu o absolvování základního kmene – L2 (v oboru, který má základní kmen urologický) a zájmem o obor urologie nebo lékař absolvent se zájmem o urologický obor – L1
- Praxi (na pozici nebo v oboru) – výhodou
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost dle z.č. 95/2004 Sb.
- Uživatelskou znalost PC dovednosti (MS Office, Open Office)
- Odpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování
- Spolehlivost a smysl pro týmovou práci
Nabízíme:
- Formu spolupráce HPP, plný/zkrácený úvazek
- Plat - nástupní plat po skončení zkušební doby (rozpětí dle zkušeností)
- L3 - 14. platová třída - 75 000 Kč – 100 000 Kč dle délky praxe v oboru (zahrnuje tarif + osobní příplatek)
- L2 – 13. platová třída 50 000 Kč – 75 000 Kč dle délky praxe v oboru
- L1 – 12. platová třída 43 000 Kč – 50 000 Kč dle délky praxe v oboru
- Náborový příspěvek dle dosaženého vzdělání L1 – L3 v rozpětí 100 000 Kč – 500 000 Kč
- 25 dní dovolené
- Sick days
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost získání bytu v lokalitách NMnM, Žďár n.Sáz. (nové byty od 05/2025), Bystřice nad Pernštejnem
- Možnost kontinuálního vzdělávání ve specializačním oboru
- Možnost jazykového vzdělávání (AJ pro lékaře, konverzace v AJ)
- Možnost využití konzultací s peer pracovníkem, klinickým psychologem či nemocničním kaplanem
- Služby odborné lékařské knihovny
- Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ a.s. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ a.s., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.
Position Info
Are you interested in an offer?
Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.
If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.
The company PŘEDVÝBĚR.CZ a.s. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.
The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.
How the company PŘEDVÝBĚR.CZ a.s., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..
Similar positions
Zdravotnictví a sociální péče
Business Development Manager ve stomatologii
Lékař/ka - oddělení gynekologické onkologie
Lékař/ka – Gastroenterologické oddělení
Praktický lékař
Ředitel příspěvkové organizace
Atestovaný pneumolog - Vedoucí lékař (Klasifikace L3)
Lékař/ka neurologie nebo urologie (náborový příspěvek + možnost ubytování)
Biomedicínský technik/biomedicínský inženýr
Medicínský reprezentant - severozápadní Čechy
Medicínský reprezentant
Key Account Manager – OTC
PRIMÁŘ NA INTERNÍ ODDĚLENÍ (Náborový příspěvek až 500 000 Kč)
LÉKAŘ NA ODDĚLENÍ RADIOLOGIE (Náborový příspěvek až 500 000 Kč)
Lékař/ka
LÉKAŘ/KA (různá forma úvazku a rodinné prostředí)
Lékař/lékařka RFM (rehabilitační a fyzikální medicíny)
Lékař/lékařka - pediatr
Všeobecná zdravotní sestra
Expert náboru - zdravotnictví
Referent/ka Oddělení sociálně právní ochrany dětí – sociální pracovník/ce
Všeobecná sestra