předvýběr.cz

Kalkulant-ka – Přípravář-ka

Published 19.04.2023

Pro našeho klienta, stavební společnost, která má pobočky a dceřiné společnosti v 19 různých zemích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Kalkulant-ka – Přípravář-ka.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zpracování cenových nabídek do výběrových řízení
  • Výrobní kalkulace nákladů stavebních prací
  • Technické a cenové návrhy na opravy a údržbu komunikací
  • Vyhodnocování nabídek dodavatelů materiálů, výrobků, služeb
  • Jednání s obchodními partnery a dodavateli
  • Aktivní a úzká spolupráce se stavbyvedoucím při realizaci zakázek, tvorba změnových rozpočtů

POŽADUJEME:

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou ve stavebním oboru
  • Praxi v oboru stavebnictví, optimálně obory dopravní nebo vodohospodářské stavby
  • Znalost tvorby stavebních rozpočtů a kalkulací – výhodou
  • Orientaci ve stavebních postupech a materiálech v silničním a vodohospodářském stavitelství
  • Počítačovou způsobilost (Word, Excel)
  • ŘP sk. B (výhodou)
  • Aktivní přístup, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce
  • Týmového ducha a ochotu učit se novým věcem
  • Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP v zázemí prosperující nadnárodní společnosti, která se na českém trhu pohybuje již více než 30 let
  • Dlouhodobý zaměstnanecký vztah a práci v přátelském kolektivu
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Roční prémie
  • Notebook, mobilní telefon
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Pět týdnů dovolené
  • Active pass karta
  • Možnost využití zvýhodněných nabídek u některých obchodních partnerů
  • Nástup možný dle dohody
  • Místo výkonu práce: Brno – Tuřany

Position Info

Workplace location:
Brno-město
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..