předvýběr.cz

JAVA Developer – medior/senior

Published 23.05.2024


Pro ryze českou IT společnost hledáme člověka – nadšence, který má chuť na sobě pracovat, rozvíjet se a chce makat. Budete mít příležitost pracovat na mezinárodních projektech. Pokud Vás zajímá IoT, SmartBuildings, Process Automation and Optimization a JAVA Vám není cizí, pak hledáme právě Vás!

Co bude třeba znát?

 • Alespoň 3 roky praxe na pozici JAVA Developer
 • JAVA, JavaScript, HTML5
 • Databáze MSSQL, případně ORACLE výhodou

Pokud máte navíc zkušenosti s REST API, webservices, pak to pro Vás může být výhoda. Pokud ne, nevadí, společnost je připravena Vám dát prostor a čas si vše doplnit.

Co můžete očekávat?

 • Dobrou partu lidí a vysokou úroveň svobody (flexibilní pracovní doba, čas a místo, kde svoji práci uděláte je čistě na Vás, důležité jsou výsledky)
 • Vlastní seberealizaci v oboru, který je dlouhodobě stabilní
 • Možnost cestování a práce na mezinárodních projektech
 • Plat dle Vašich zkušeností
 • Příspěvek na dovolenou až 20 000 Kč
 • 25 dní dovolené
 • Multisport karta
 • Vánoční bonusy, roční bonusy
 • Firemní akce – grilovačky, lyžování

Pracovat můžete odkudkoliv, každopádně kanceláře na Praze 7 Vám budou případně k dispozici.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi spojíme pro bližší informace. S námi absolvujete jen krátký telefonický pohovor, osobní pohovory už probíhají přímo u zaměstnavatele, kde si uděláte obrázek o tom, jací budou Vaši budoucí kolegové.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.


Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..