předvýběr.cz

Demand planner

Published 02.04.2023

Pro našeho klienta, významnou belgickou společnost Lotus Bakeries CZ, která je dovozcem vysoce kvalitních a jedinečných FMCG výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Demand planner.

Náplň práce:

  • Poskytování odhadů poptávky na úrovni jednotlivých výrobků a zákazníků dle situace na trhu
  • Odpovědnost za řízení plánu poptávky pomocí nástroje IBP a dalších systémů
  • Analýza dat, optimalizace stavu zásob ve skladu
  • Tvorba krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých plánů poptávky podle zákazníků
  • Identifikace rizik, které by mohly mít vliv na budoucí plán prognózy a poptávky, úzká spolupráce s prodejním a logistickým oddělením
  • Analýza dat a uvádění nových produktů a práce na marketingových akcích
  • Práce v programu SAP – objednávky, doplňování zásob a spolupráce s týmy v Belgii
  • Sledování změn ve výrobě a dodávkách a následné vyhodnocování dopadu na plánované
  • Spolupráce s týmem zákaznického servisu a zajištění plynulého toku zásob pro ČR i SR dle plánu
  • Příprava a vedení porad s prodejním týmem a vedoucím plánování v Belgii
  • Spolupráce s logistickými a prodejními týmy a zajištění zlepšování procesu poptávky
  • Spolupráce s týmem při přípravě důležitých externích schůzek s odběrateli
  • V případě potřeby zástup za asistenta prodeje a koordinátora logistiky
  • Reportování Country Managerovi

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – Magisterský titul, případně ekvivalent dle praxe
  • Praxe minimálně 2-3 roky na obdobné pozici
  • Důkladná znalost procesu plánování/prognózování poptávky
  • Zkušenost s používáním plánovacího nástroje IBP velkou výhodou
  • Zkušenosti v oblasti výroby potravin FMCG / logistického prostředí
  • Znalost programu SAP, MS Office – zejména Excel
  • Schopnost pracovat samostatně a v rámci různých oddělení týmu
  • Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci pro rychle rostoucí mezinárodní firmu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky v hodnotě 180 Kč
  • Možnost pracovat z domova až 2 dny v týdnu
  • Velmi příjemné pracovní prostředí i tým
  • Vynikající dopravní dostupnost (u metra A, Náměstí Míru)
  • Místo výkonu práce Praha 2 – Vinohrady

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám přes tlačítko níže Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Position Info

Workplace location:
Hlavní město Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Vysokoškolské / univerzitní

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..