předvýběr.cz

Vedoucí finančního oddělení/ asistent CFO skupiny

Published 23.05.2023

Pro našeho klienta, luxusní hotel v centru Prahy, který je součástí přední světové společnosti působící v hotelovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí finančního oddělení/ asistent CFO skupiny.

CO VÁS ČEKÁ

Pozice Vedoucího finančního oddělení/ asistenta CFO skupiny řídí každodenní provoz účetní kanceláře. Mezi hlavní povinnosti patří vedení finančního oddělení (6 lidí), odpovědnost a podpora finančního ředitele nadnárodní skupiny, finanční analýza a finanční výkaznictví, příprava podkladů pro DPH, kontrolních hlášení, podílení se na sestavování rozpočtu/předpovědí, audit a kontrola nastavených interních procesů, odsouhlasování aktiv a pasiv, kontrola provozního kapitálu a hotovosti.

KOHO HLEDÁME

  • Týmového hráče, který je pro své kolegy oporou, má nadšení pro obor, proaktivní přístup a nebojí se přijímat výzvy

CO VÁM NESMÍ CHYBĚT

  • Bakalářský či magisterský titul v oboru financí a účetnictví nebo příbuzném oboru; 2 roky praxe v oboru financí a účetnictví nebo v příbuzné profesní oblasti - zkušenost z hotelového prostředí je výhodou
  • Zkušenost s vedením finančního oddělení
  • Znalost CZ GAAP i mezinárodních účetních standardů
  • Znalost USALI je výhodou
  • Znalost českého jazyka je nutností – budete komunikovat s českými úřady a institucemi
  • Angličtina na velmi dobré úrovni – budete používat na každodenní bázi při komunikaci se svými kolegy
  • Pečlivost, organizovanost a orientaci na detail

CO NABÍZÍME

  • Odpovídající platové ohodnocení a možnost karierního růstu v rámci největší hotelové společnosti Marriott International
  • Zázemí mezinárodního hotelového řetězce, luxusní segment
  • Unikátní slevy na ubytování ve všech hotelech značky Marriott International po celém světě
  • Pestré vzdělávací možnosti pod hlavičkou společnosti Marriott International
  • 25 dní dovolené
  • Multisport
  • Nákup zboží nebo možnost povečeřet v hotelových prostorách pro sebe a rodinné příslušníky s 50% slevou
  • Guest experience - 1 noc v našem hotelu zdarma včetně snídaně, večeře a spa
  • Skvělá zaměstnanecká kantýna zdarma
  • Čistírna zdarma
  • Lokalita: Praha - Malá Strana

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Full-time work
Benefits:
Discount on company products / services, Educational courses, training, Refreshments on workplace, More than 5 weeks of vacation
Required Education:
University

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..

Similar positions

Economics and Business Finance