předvýběr.cz

Výrobní ředitel/Lean Specialista

Zverejnené 06.12.2022

Pro našeho klienta, malou rodinnou potravinářskou společnost s 25letou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na nově vznikající pozici Výrobní ředitel/Lean Specialista.

Máte zkušenosti s optimalizací výrobních procesů / lean managementem ve výrobě, např. v automotive, strojírenském či v jiném oboru? Pracujete pro poradenskou firmu, která se zabývá touto problematikou? Přemýšlíte o změně a lákalo by Vás Vaše znalosti a zkušenosti zúročit v oblasti potravinářské výroby? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Rozvoj schopnosti zaměstnanců identifikovat a odstraňovat nedostatky a plýtvání v jednotlivých procesech
  • Optimalizace výrobních procesů – sledování, vyhodnocování a zlepšování výrobních i nevýrobních ukazatelů se zapojením týmů
  • Vedení a spoluúčast na projektech a workshopech (úprava layoutu, zvyšování efektivity, zvyšování kvality výroby)
  • Podpora nových projektů, automatizace a standardizace, digitalizace

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ (strojní, technické, procesní inženýrství či potravinářské zaměření)
  • Praxi z prostředí výroby či zkušenosti z konzultační společnosti
  • Manažerské dovednosti, zkušenosti s vedením týmu
  • Zkušenost a znalost metodik zlepšování procesů (Lean, Six Sigma, Kaizen) a procesních KPI (efektivita, způsobilost procesů)
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení, smysl pro detail
  • Systematičnost, proaktivitu a samostatnost, schopnost reagovat na změny, pozitivní přístup, týmový duch

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Stabilní přátelský kolektiv a dlouhodobou spolupráci
  • Fixní mzdu + motivační mzdové ohodnocení (bonusy za jednotlivé etapy)
  • Služební automobil i pro soukromé účely, PC, mobil
  • Kurzy angličtiny a odborná školení dle vašeho výběru
  • Závodní stravování
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha – Dolní Měcholupy

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..