předvýběr.cz

VEDOUCÍ FARMY S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA

Zverejnené 01.02.2023

Pro Našeho klienta, moderní rodinnou farmu vybavenou novou technikou a provozující pouze rostlinnou výrobu na cca 3 tis. hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici VEDOUCÍ FARMY S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA.

Pozice je vhodná pro člověka s praxí, který např. hledá pozitivní změnu oproti dosavadní práci v jiném zemědělském podniku, družstvu či holdingu.

Náplň práce:

  • Organizace polních prací
  • Řízení týmu 10 traktoristů
  • Kontrola porostů řepky, pšenice a hrachu
  • Spolupráce s majiteli na rozhodovacích a plánovacích procesech v rámci péče o porosty řepky, pšenice a hrachu

Požadujeme:

  • Zájem o práci v zemědělství
  • Zkušenost v oboru na obdobné pozici
  • Řídící a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Práci HPP, plný úvazek
  • Postupné zaučení od dosavadního agronoma, který odchází do důchodu (velmi milý a vstřícný člověk)
  • Možnost školení a vzdělávání
  • Vlastní organizaci práce
  • Benefity: možnost služebního bytu nebo domku, služební automobil, telefon a počítač, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, možnost delšího neplaceného volna
  • Nástup možný ihned
  • Farma sídlí v moderním areálu s veškerým komfortem v Podbořanech

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Louny
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..