předvýběr.cz

Technik zkušebny

Zverejnené 22.12.2022

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje technickou zkušebnu vozidel a zabývá se testováním automobilů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika zkušebny.

Náplň práce:

  • Měření a testování vozidel přímo u zákazníků
  • Zpracování informací a následná tvorba schvalovacích protokolů
  • Práce z 60% administrativní, ze 40 % v terénu

Co od Vás požadujeme:

  • Vzdělání VŠ/SŠ s maturitou technického zaměření
  • ŘP skup. B (další skupiny výhodou)
  • Zájem o zkušebnictví a automobilovou techniku
  • Uživatelskou znalost MS Office (zejména Word a formátování v něm)
  • Základy angličtiny, další jazyky výhodou
  • Pečlivost, systematičnost, samostatnost a chuť se rozvíjet
  • Vlastní auto

Co Vám nabízíme:

  • Práci v malém, přátelském kolektivu
  • Práci na HPP
  • Smlouvu na dobu určitou (1 rok) s prodloužením na dobu neurčitou
  • Pozice je vhodná pro studenty posledního ročníku VŠ (dálkové nebo kombinované studium)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days/rok
  • Benefitní karta – FlexiPass: příspěvek na cokoliv v hodnotě 1000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč
  • Stravenkový paušál, občerstvení na pracovišti
  • Proplácení cestovních příkazů
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Vysočany
  • Působnost po celé ČR

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..