předvýběr.cz

Technical Support Specialist

Zverejnené 31.01.2023

Pro našeho klienta, českou dceřinou společnost mezinárodní skupiny se stoletou tradicí, specializující se na dodávku kompletních řešení a produktů pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technical Support Specialist.

Náplň práce:

  • technická podpora zákazníkům při výběru produktů či jeho nastavení/úpravě po telefonu, mailu nebo na Live Chatu
  • zákaznické poradenství v oblasti senzorů a automatizace
  • práce v interním CRM systému a SAPu
  • podpora a školení techniků po technické stránce
  • testování a tvorba reportingu výsledků
  • vyřizování servisní požadavků a oprav

Co od Vás očekáváme:

  • technické vzdělání v oboru elektro/mechanik
  • orientaci v průmyslových senzorových a automatizačních komponentů
  • praxi na pozici elektromechanik/mechanik
  • velmi dobrou komunikativní angličtinu
  • orientaci ve schématech a součástkách
  • základní znalost PLC a programování
  • prozákaznický přístup
  • zkušenosti v oblasti prodeje výhodou

Co Vám nabízíme:

  • práci na HPP
  • stabilní a přátelské zázemí v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • pravidelný rozvoj znalostí a technických dovedností v oblasti automatizace
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • moderní pracovní postupy s důrazem na digitalizaci
  • mzdu 70 – 75 000 Kč/měsíc + bonusy
  • služební notebook a mobil
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost home office po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaškolení
  • místo výkonu práce: Praha 9 – Kyje
  • nástup možný ihned

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..