předvýběr.cz

Stavební technik

Zverejnené 31.01.2023

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřena do staveb venkovních inženýrských sítí (zejm. kanalizací a vodovodů), komunikací, do prací hornickým způsobem a injektáží, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavebního technika.

Náplň práce:

  • vedení staveb, zajištění jejich hladkého chodu
  • plnění kvalitativních finančních a termínových požadavků
  • úkolování a dohled nad pracovníky stavby (dělníci, řidiči, strojníci)
  • zásobování stavby, komunikace s jednotlivými správci inženýrských sítí, vytyčení stavby, komunikace s investorem až po předání stavby
  • vedení stavebního deníku a dokumentace stavby
  • zajištění dokladů – vytyčení inženýrských sítí, zaměření, atesty materiálů, prohlášení o shodě, kamerové zkoušky atd.
  • související administrativní práce (vyjádření správců, vytyčení sítí, poptávka materiálu, zajištění skládky na odpadní materiál, objednávky)
  • příprava dokladů k dokončení stavby a kolaudaci

Požadujeme:

  • praxi v oboru venkovních inženýrských sítí
  • ŘP skup. B
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • schopnost samostatného rozhodování a vedení stavby
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • flexibilitu
  • autorizace pro vodohospodářské či dopravní stavby dle zákona č. 360/1992 Sb. – výhodou
  • oprávnění k činnosti prováděné hornickým způsobem dle zákona č. 61/1988 Sb. – výhodou
  • znalost Městských standardů vodovodů a kanalizací na území hl. m. Prahy (tzv. Pražské normálie) – výhodou

Nabízíme:

  • základní mzda 34 – 45 tisíc dle výkonu a zkušeností
  • možnost odměn v průběhu roku až do násobků platu dle výsledků vedených staveb a spokojenosti investorů
  • 25 dní dovolené
  • služební automobil
  • práci v malém „rodinném“ kolektivu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • místo výkonu práce: Praha - Zličín

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..