předvýběr.cz

Skladník - Práce na jednu směnu (6.30 – 15.00)

Zverejnené 22.12.2022

Pro našeho klienta, společnost, jejíž hlavní náplní je poskytovat služby v oblasti zemědělství, a to počínaje testováním odrůd polních plodin, přes dodávky osiv, pesticidů a hnojiv až po nákup obilovin pro potravinářské, krmné i energetické účely, hledáme kandidáty na pozici Skladník.

Náplň práce:

  • Příjem a výdej zboží: osiva (baleno ve vacích a pytlech), hnojiva a chemie dle výdejky/dodacího listu
  • Nakládka/vykládka kamionů, dodávek
  • Manipulace s VZV
  • Běžný úklid skladu

Požadujeme:

  • Platný průkaz na VZV velkou výhodou (případně zajistíme školení/kurzy VZV)
  • Manuální zručnost
  • Základní znalost programu SAP výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • Časovou flexibilitu v období sklizně

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci na jednu směnu (6.30 – 15.00)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zajištění kvalifikace na VZV
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Litovice

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha-západ
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..