předvýběr.cz

Servisní technik / technik pro výzkum a vývoj

Zverejnené 26.01.2023

Pro našeho klienta, technologicky vyspělou českou firmu působící od roku 1992 v oboru průmyslové kvality – zejména NDT (nedestruktivního testování) pro společnosti jako Rolls Royce, Airbus, BMW, Korea Airlines, Lufhansa, Fagor apod., hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik / technik pro výzkum a vývoj.

Náplň práce – Servisní technik (cca 50% pracovní náplně):

  • Samostatné řešení servisních zásahů v ČR a zahraničí na námi vyráběných zařízení – strojní výrobky zákaznického charakteru
  • Servis strojních a elektro částí zařízení
  • Komunikace se zákazníky (odborné poradenské služby)

Náplň práce – Technik pro oddělení výzkumu a vývoje (cca zbylých 50% pracovní náplně):

  • Spolupráce s vývojáři, tvorba návrhů inovativních strojních a elektro řešení
  • Strojní a elektro montáž přípravků a menších zařízení
  • Možnost rozvíjet se dle zájmu v dalších oblastech – CAD a elektro projekce, programování PLC

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření (obor elektro – výhodou)
  • Zkušenosti na obdobné pozici – výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci a elektro-schématech
  • Aktivní a odpovědný přístup, ochota učit se novým věcem a odborně se rozvíjet
  • Základní znalost AJ (čtení technické dokumentace) a ochota se AJ doučit
  • Komunikativní úroveň AJ (slovem i písmem) – výhodou
  • Ochota cestovat po ČR i do blízkého zahraničí
  • Min. základní znalost IT a/nebo PLC výhodou
  • Oprávnění dle vyhlášky 50/1987 výhodou
  • Vhodné i pro absolventy se zájmem o obor

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP (příp. na IČO/vedlejší pracovní poměr – dle dohody) u české, středně veliké, mezinárodně uznávané společnosti s perspektivním portfoliem
  • Mzdu odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Časem možnost služebních cest (ČR i zahraničí – EU, Asie, …)
  • Plně hrazené jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Hrazený telefon s 5 GB dat; možnost přidat jedno další soukromé číslo pod výhodný firemní tarif (nehrazeno)
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Zaškolení v oblasti defektoskopie a jiná odborná školení dle potřeb
  • Pestrou smysluplnou práci – výroba společensky důležitých produktů zajišťující např. bezpečnost letecké dopravy apod.
  • Spolupráci na zakázkách pro světově uznávané společnosti
  • Možnost profesního rozvoje
  • Pomoc při zajištění ubytování pro mimopražské pracovníky
  • Dobrou dopravní dostupnost pracoviště (MHD), možnost parkování
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Pravidelné společensko-sportovní akce
  • Nadstandardně přátelské prostředí středně veliké rodinné firmy, lidský přístup vedení
  • Místo výkonu práce: Praha Letňany

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..