předvýběr.cz

Servisní technik – Praha

Zverejnené 26.12.2022

Pro našeho klienta, německou společnost, která patří mezi nejvýznamnější výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost a průmyslové využití, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik – Praha.

Náplň práce:

  • Servisní práce u zákazníků, tj. opravy, zaškolení
  • Instalace kvalitních přístrojů u zákazníků
  • Dílenské servisní práce
  • Komunikace se zákazníky
  • Příjem a zpracování servisních zakázek
  • Fakturace zakázek
  • Správa převzatého skladu, příjem a výdej náhradních dílů
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Komunikace se servisními techniky

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ elektrotechnické vzdělání – pozice je vhodná i pro absolventy
  • Praxi v oboru elektro, vyhláška č. 50 §6
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Flexibilitu a pečlivost
  • ŘP sk. B
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Znalost práce se SAP výhodou

Co Vám nabízíme:

  • Potřebné vstupní zaškolení
  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Benefity: jazykové kurzy, kurzy na zvýšení odbornosti, 13. plat (dle výsledků společnosti), příspěvek na stravu, 5. týden dovolené dle počtu odpracovaných let, příspěvek na životní pojištění – výše dle odpracovaných let, pracovní oblečení, mobil a NTB i pro soukromé využití, prémie z vlastního prodeje zboží, zvýhodněné zaměstnanecké slevy na výrobky firmy
  • Místo výkonu práce – Praha

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Hlavní město Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..