předvýběr.cz

Ředitel/ka sekce informačních a komunikačních technologií

Zverejnené 06.12.2022

Pro našeho klienta, příspěvkovou organizaci, která se zaměřuje na oblast architektury, urbanizmu, rozvoje, tvorby a správy města, hledáme vhodného kandidáta na pozici Ředitel/ka sekce informačních a komunikačních technologií.

Náplň práce:

  • Stanovení a implementace strategie řešení ICT v rámci organizace na základě celkové strategie společnosti
  • Zpracování a implementace optimálního systému řízení ICT a jeho zakomponování do celkového systému řízení společnosti
  • Strategické, taktické a operativní řízení ICT dle managementem schválné strategie společnosti
  • Odpovědnost za splnění stanovených cílů vyplývajících ze schválené strategie
  • Příprava a odpovědnost za plnění ročních plánů práce ICT
  • Příprava a odpovědnost za plnění rozpočtu ICT
  • Řízení dodavatelů služeb a ICT technologií, odpovědnost za plnění sjednaných SLA
  • Plánování rozvoje ICT v souladu se strategií ICT a strategií organizace
  • Zajištění funkčnosti informačních systémů a plnění interních požadavků a potřeb
  • Příprava a aktualizace interních směrnic ohledně provozu a rozvoje ICT
  • Odpovědnost za provoz bezpečnosti a rizik v oblasti ICT
  • Sledování a analýza vývoje a nových trendů v oblasti ICT, jejich využití pro aktualizaci strategie ICT
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání technického směru se zaměřením na ICT
  • Minimálně 5 let praxe ve vedoucích funkcích v oboru ICT (vedoucí ICT, vedoucí týmu, projektový manažer)
  • Zkušenosti s vedením projektů v oblasti implementace informačních systémů, řízení provozu a podpory informačních systémů nebo řízení systému jakosti, či bezpečnosti IS
  • Zkušenosti s provozem podnikových informačních systémů
  • Zkušenosti se systémy řízení provozu a podpory uživatelů
  • Zkušenosti se systémy řízení jakosti, či bezpečnosti IS
  • Přehled v oblastech podnikových informačních systémů, infrastruktury ICT, bezpečnostních technologiích
  • Schopnost strategického myšlení, formulace strategií a jejich prosazování
  • Organizační schopnosti, schopnost vedení týmu, motivace podřízených zaměstnanců
  • Spolehlivost, odolnost v zátěži, schopnost řešit krizové situace
  • Komunikativnost
  • Znalost AJ (postačí pasivní)

Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek
  • Platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, příloha 1, v platové třídě 13 + příplatek za vedení, odpovídající osobní příplatek
  • 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 sick days), příležitost odborného a osobního rozvoje, jazykové kurzy
  • Služební mobilní telefon a notebook
  • Možnost vytvářet podporu vzniku klíčových koncepcí a rozvojových projektů hlavního města Prahy a utvářet tak budoucí obraz hlavního města státu.
  • Místo výkonu práce: Praha 2 – Karlovo náměstí

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..