předvýběr.cz

Pracovník Informačního centra/infolinky

Zverejnené 20.12.2022

Pro našeho klienta, společnost, která je provozovatelem celostátních a regionálních drah ve vlastnictví státu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník Informačního centra/infolinky.

Náplň práce:

  • S úsměvem komunikovat s lidmi
  • Zajišťovat akce v infocentru
  • Poskytovat a samostatně vyhledávat informace cestujícím
  • Společně s kolegy ze sociálních sítí odpovídat na dotazy sledujících

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost jednoho světového jazyka (angličtina/němčina úrovně B2)
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Uživatelská znalost sociálních sítí
  • Časová flexibilita
  • Asertivní přístup k zákazníkům
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Chuť učit se nové věc

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní státní organizace
  • Smluvní mzda
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce zaměstnaneckého poměru
  • Stravenky
  • Možnost celoživotního vzdělávání
  • MultiSport karta
  • Jízdní výhody v železniční dopravě
  • Místo výkonu práce: Praha

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..