předvýběr.cz

Ostraha/Vrátný

Zverejnené 26.12.2022

Pro společnost, která se zabývá úklidovými a bezpečnostními službami, hledáme nové kolegy do týmu na pozici Strážný / Vrátný.

Náplň práce:

  • kontrola evidence a ohlašování návštěv
  • kontrola vjezdu vozidel a kamerového systému
  • vydávání klíčů
  • kontrola a uzamykání budov
  • bezpečnostní pochůzky v areálu
  • příjem, evidence a výdej pošty
  • vyřizování telefonátů

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • zodpovědný přístup k zadaným pracovním úkolům
  • pečlivost a dobré komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • možný nástup ihned

Výhodou:

  • praxe v oblasti ochrany majetku
  • certifikace pro práci v bezpečnostní oblasti (může zajistit naše společnost)

Nabízíme:

  • korektní mezilidské vztahy
  • práci na HPP - doba neurčitá
  • práci u stabilní firmy a firemní plusy (stravenky, příspěvek na rod. dovolenou)
  • práce je vhodná i pro OZP (s možností docházet do zaměstnání)
  • pro OZP náborový příspěvek 15 000 Kč
  • po prvním odpracovaném roce 20 000 Kč
  • příplatek na stravování v době výkonu služby, Multisport karta, příspěvky na dovolenou
  • firemní oblečení
  • nepřetržitý 2směnný provoz, v režimu krátký/dlouhý týden
  • místo výkonu práce: Praha 4

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdelanie:
Základní

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..