předvýběr.cz

Medior Java Specialist

Zverejnené 13.02.2023

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Medior Java Specialist, který bude pracovat na projektech v oblasti státní správy a samosprávy. V rámci projektu řešení Smartcity bude pomáhat městům a krajům implementovat chytrá řešení.

Náplň práce:

  • Práce pro společnost, kde jsme přímo dodavateli nebo subdodavateli
  • vývoj backend části webových aplikací v prostředí JAVA pro Liferay a další platformy
  • spolupráce na celém vývojovém procesu v rámci menšího týmu
  • Podílení se na přípravě technické specifikace řešení a datové architektury
  • Spolupráce na návrhu nových komponent
  • Tvorba a údržba standardní dokumentace
  • Spoluodpovědnost za kompletnost a konzistenci datové architektury / modelů a mapování na základě požadavků z businessu

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Praxe v obdobné pracovní pozici, ideálně alespoň 2 roky
  • Komunikační dovednosti – budeš komunikovat jak s našimi analytiky
  • Schopnost řešit problémy v týmu a umět si vhodně stanovovat priority
  • Orientace v nových technologiích
  • Zkušenosti s vývojem aplikací na platformě Java
  • Zkušenosti s Backend vývojem
  • Znalost Liferay výhodou
  • Znalost DB prostředí, aplikačních serverů a různých forem nasazování aplikací do rozsáhlých infrastruktur státní správy
  • Pasivní znalost anglického jazyka pro studium podkladů a materiálů v angličtině, aktivní znalost výhodou

Nabízíme:

  • Práce pro zajímavou klientelu na zajímavých projektech v oblasti Smartcity a digitalizace státní správy
  • Velká míra práce z domova
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Práci v pozitivním a svobodném prostřední
  • Práci v rámci kompetentní dodavatelské struktury se zkušenými partnery projektů
  • 90 000,- - 120 000,- brutto měsíčně dle úrovně seniority (6000 Kč/den)
  • Vzdělávání, certifikace a osobní rozvoj
  • Spolupráce je nabízena na OSVČ/v případě vážného zájmu je možné jednat o HPP
  • Místo výkonu práce: homeoffice + případně Nové Město, Praha 1

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdelanie:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..