předvýběr.cz

Automechanik

Zverejnené 07.12.2022

Pro našeho klienta, předního autorizovaného prodejce automobilů, náhradních dílů a poskytovatele autorizovaného servisu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Automechanika.

Náplň práce:

  • Provádění údržbářských, opravárenských i seřizovacích prací na vozidlech BMW
  • Diagnostika poruch za pomoci měřicích přístrojů
  • Stanovení způsobu opravy
  • Kontrola technického stavu vozidel
  • Výkaz odvedené práce
  • Odpovědnost za dodržování termínů a zpracování podkladů zakázek
  • Vzájemná spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru
  • Praxe min 2.roky
  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Odborná technická školení
  • Firemní benefity - příspěvek na závodní stravování, příspěvek na Multisportkartu, příspěvek na jazykové vzdělávání, zvýhodněné ceny na produkty a služby, káva a čaj na pracovišti, odměna za přivedení nového kolegy, zaměstnanecká bezúročná půjčka, VIP účet v Datart
  • Příspěvek na dojíždění podle vzdálenosti
  • Sickdays po odpracovaném roce
  • Místo výkonu práce: Čestlice

Informácie o pozícii

Miesto pracoviska:
Praha-východ
Typ pracovného pomeru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdelanie:
Odborné vyučení bez maturity

Zaujala vás ponuka?

Zašlite nám svoj životopis
Kliknutím na tlačidlo budete presmerovaní na formulár teamio.cz – platformu spoločnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, ktorý je našim partnerom v oblasti zabezpečeného ukladania Vašich osobných údajov a Vašich životopisov a spracováva pre nás údaje v pozícii spracovateľa osobných údajov.

Ak vás táto ponuka zaujala, môžete nám tiež zaslať váš štruktúrovaný životopis emailom na predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v najbližšom čase kontaktovať.

Spoločnosť PREDVÝBER.SK s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť. S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ako spoločnosť PREDVÝBER.SK sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (ďalej len „Správca“) spracováva Vaše osobné údaje za účelom plnenia budúcej zmluvy si môžete prečítať v Zásadách spracovania osobných údajov..