Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (25.1 + 40.6) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (10.2 + 48.2) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

+420 246 086 014

Sečtěte a zaokrouhlete (43.4 + 18.6) *

Nacházíte se zde: Úvod » O nás » Partnerství

Podporujeme nejenom sport

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav

Od sezóny 2020/21 jsme generálním partnerem florbalového klubu mistrů Superligy. S velkým nadšením jsme společně prožívali už zisk prvního titulu, partnerem klubu jsme totiž byli už předchozí tři ročníky. Na začátku příběhu byl náš tehdejší konzultant Milan Peterka, který je trenérem gólmanů mladoboleslavského týmu.

www.florbalmb.cz

Hráčská fotbalová unie

Jsme partnerem Hráčské fotbalové unie v oblasti dalšího vzdělávání hráčů a jejich uplatnění na trhu práce po ukončení profesionální sportovní kariéry. Členům HFU nabízíme bezplatné i cenově zvýhodněné služby, každý měsíc zájemcům nabízíme vhodné pracovní pozice.

www.hfu.cz

FC Vysočina Jihlava

Pozvánku k oslavám 70 let existence jihlavského prvoligového fotbalového klubu jsme proměnili v partnerství s FC Vysočina.

www.fcvysocina.cz

Cykloklub Kněžice

Podporujeme i lokální sportovní aktivity, už tradičně patříme k hlavním sponzorům závodu Bike Maraton Kněžice. Zdejší cykloklub byl první, s kým jsme navázali dlouhodobé partnerství.

www.cykloknezice.cz

Nadační fond Toník

Toníka podporujeme od ledna 2019, kdy zaměstnanci spontánně uspořádali sbírku ve prospěch autistického Péti Jochece a firma částku zdvojnásobila. Základním posláním nadačního fondu je podpora dětí, kterým závažná nemoc jejich či jejich rodičů znemožňuje z finančních důvodů plnohodnotný společenský život, nebo mají zvýšené finanční náklady na zdravotnické pomůcky či léčebné postupy, díky kterým mají větší možnost žít svůj život plnohodnotněji.

www.tonikdetem.cz

Dobré víly dětem

Dobré víly se od roku 2015 věnují dětem z dětských domovů, podporují pěstounské, hostitelské a neúplné rodiny. Dobrovolníci děti navštěvují pravidelně každý týden v jejich domovech, věnují se jim individuálně a dávají jim svůj čas, pozornost a lásku. Pomáhají s doučováním, organizují vzdělávací a zážitkové akce. Osobním a kamarádským přístupem podporují v dětech zájem o osobní rozvoj. Vedou je k získání větší sebedůvěry a tím zvyšují možnost jejich uplatnění po ukončení pobytu v dětském domově.

www.dobrevily.cz

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Na Kozačce 1289/7, 120 00 Praha 2 - Vinohrady.
IČ 28254104, DIČ CZ28254104
OR v Praze, sp. zn. C 125597

Pracovní doba:
Po – Čt 9.00 – 17.00 hod. a Pá 9.00 – 15.00 hod.

Kontaktní údaje
predvyber@predvyber.cz

Mapa

Nahoru