předvýběr.cz

OBCHODNÍK / BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Zveřejněno 19.01.2022

Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá rozvojem BIM technologií ve stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍK / BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER.

Náplň práce

  • Vyhledávat a oslovovat potenciální zákazníky
  • Prezentovat platformu Bim.Point zákazníkům
  • Zjišťovat potřeby zákazníka a „šít mu nabídku na míru"
  • Podporovat zákazníka v oblasti BIM s ohledem na využití platformy Bim.Point
  • Pečovat o stávající klienty, udržovat vztahy a rozvíjet obchodní spolupráci
  • Prodávat platformu Bim.Point – sjednávat rozsah a podmínky spolupráce
  • Spolupracovat s naším BIM specialistou při návrhu BIM řešení jednotlivých obchodních případů
  • Monitorovat trh, trendy a konkurenci
  • Poskytovat zpětnou vazbu marketingu a vývoji Bim.Point

Koho hledáme

  • Zapáleného obchodníka orientovaného na výsledek, který umí zjistit potřeby zákazníka, připravit adekvátní nabídku a je klientovi partnerem
  • Parťáka, stejně nadšeného pro IT technologie, jako jsme my
  • Člověka, schopného reagovat na změny, který umí samostatně pracovat v méně strukturovaném prostředí, který raději tvoří budoucnost, než následuje ostatní
  • Kolegu, s praxí v prodeji technických řešení a/nebo služeb
  • Vyzrálou osobnost s kultivovaným projevem, schopnou zákazníka nejenom získat, ale také udržet, a vztah dlouhodobě rozvíjet
  • Absolventa/ku VŠ ekonomického nebo technického směru, ideálně se zaměřením na obchod, alespoň komunikativní znalostí Aj a ŘP skup. B
  • Orientaci v oblasti stavebnictví velmi oceníme

Nabízíme

  • Zajímavý provizní systém a ohodnocení, jehož výši můžete ovlivnit
  • Možnost podílet se na rozvoji produktu a nastavení prodejní strategie
  • Otevření světa BIM, získání know-how v tomto rychle se rozvíjejícím oboru, odborný růst
  • Telefon, notebook, firemní auto je samozřejmostí
  • Přátelské a inspirativní prostředí
  • Firemní benefity
  • Místo výkonu práce: Praha 2 - Vinohrady