předvýběr.cz

Servisní a montážní technik – Praha

Zveřejněno 18.01.2022

Pro našeho klienta, rakouskou společnost s českým zastoupením, dodávající stínící techniku pro uživatele bytů, domů, kanceláří a průmyslových budov, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní a montážní technik – Praha.

Pracovní náplň

  • Instalace, oprava a údržba stínící techniky (žaluzií, rolet, markýz a dalších) přímo u koncového zákazníka
  • Komunikace se zákazníkem, schopnost naučit zákazníka manipulace s nainstalovaný produktem
  • Technická podpora obchodního týmu
  • Podílení se na plánování montáží a účast při přípravě na montáž
  • Práce ve výškách a venku

Požadujeme

  • Technické vzdělání: zámečník, truhlář/tesař, mechanik
  • Manuální zručnost
  • ŘP skup. B
  • Zkušenosti s montážemi, ideálně stínící techniky je velkou výhodou
  • Samostatnost, týmovost, vysokou orientaci na zákazníka
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost češtiny

Nabízíme

  • Práci v rodinné společnosti s budoucností a zájmem o své lidi
  • Práci na plný úvazek v rámci Prahy a jeho okolí
  • Pružnou pracovní dobu od PO do PÁ
  • Mladý nebo mladý srdcem dynamický tým
  • Řádné zaškolení a adaptace na pozici
  • Plat od 40 000 Kč, v závislosti na praxi je možný i vyšší plat
  • Kancelář: Praha 11 - Chodov
  • Místo výkonu práce: Praha a okolí
  • Nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.