předvýběr.cz

Branch Manager s němčinou

Zveřejněno 17.01.2022

Pro našeho klienta, společnost s hlavním závodem v Německu, která se zabývá průmyslovým čištěním povrchů a údržbou, nabízí speciální čističe pro jakoukoliv metodu čištění v různých odvětví, hledáme na nově otevíranou pobočku ve Velkém Přítočnu vhodného kandidáta na pozici Branch manažera s němčinou.

Náplň práce

  • Zadávání zakázek a plánování tras (přidělování řidičů na jednotlivé trasy a plánování dodávek vlastními vozidly v rámci celé ČR)
  • Řízení logistiky a provozu v areálu
  • Podpora při personálních záležitostech ve spolupráci s vedením obchodu a prodeje
  • Péče o klíčové zákazníky (oblast koncových zákazníků a obchodních partnerů)
  • Prodej a marketing (zpracování prodejních kampaní, poptávek zákazníků, implementace strategií a technik péče o zákazníky, akvizice nových zákazníků)

Očekáváme

  • Vzdělání obchodního směru
  • Prokazatelná praxe v oblasti prodeje
  • Mateřský jazyk je Čeština a znalost Němčiny slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • Ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, zodpovědnost, vysokou míru samostatnosti
  • Uživatelskou znalost práce s MS Office a internetem
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
  • CV v němčině nebo angličtině

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti s 50letou tradicí
  • Výbornou možnost rozvoje a jistá práce v rodinné firmě orientovanou na budoucnost
  • Finanční ohodnocení a k tomu bonusy z prodeje
  • Práci s nejmodernějšími komunikačními technologiemi
  • Nejlepší průmyslové know how během mnoha let mezinárodní činnosti
  • Školení probíhá střídavě na centrálu v Gau-Bickelheimu v Německu a na provozovně v Náchodě – projdete si všemi oddelěními relevantními pro Vaše působení ve firmě
  • Místo výkonu práce: Velké Přítočno
  • Možný nástup: začátek března 2022