předvýběr.cz

Logistics Coordinator

Zveřejněno 17.01.2022

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se na evropském trhu zabývá výrobou a prodejem mraženého pečiva, margarínů, tuků, olejů a majonéz, hledáme vhodné kandidáty na pozici Logistics Coordinator.

Náplň práce

  • denní komunikace s poskytovateli logistických služeb (dopravci, sklady)
  • spolupráce s ostatními členy logistiky na zajištění kompletního supply chain procesu: transport, objednávky, naskladnění zboží
  • demand planning
  • výpočet a udržování optimální skladové zásoby
  • aktualizace předpovědí prodeje (forecast)
  • kontrola a dohledávání rozdílů ve skladové zásobě
  • pravidelný interní reporting spojený s optimální skladovou zásobou
  • nastavování a udržování prodejních podmínek zákazníků v systému

Požadujeme

  • znalost SAP a praxe na obdobných pozicích velkou výhodou
  • zkušenosti s logistikou a demand planningem (min. 1-2 roky) jsou více než vítány
  • dynamickou a ambiciózní osobnost, min. se SŠ vzděláním
  • analytické a logické myšlení
  • pokročilá znalost programů MS Office – především Excel (funkce, kontingenční tabulky)
  • aktivní znalost angličtiny (slovem a písmem)
  • aktivní přístup, příjemné vystupování a vynikající komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a velmi odpovědnou práci v prosperující společnosti
  • práci na HPP
  • dobré pracovní podmínky a motivující finanční ohodnocení
  • přátelské a kolegiální pracovní prostředí, příjemná atmosféra na pracovišti
  • firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, ….)
  • nástup: ihned
  • místo výkonu práce: Praha – Nové Butovice

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!