předvýběr.cz

Dělník ve výrobě doplňků stravy – Kanice u Brna

Zveřejněno 25.05.2020

Pro našeho klienta, (výroba a balení doplňků stravy) hledáme manuálně zručné lidi do výroby, na pozici dělníka ve výrobě doplňků stravy.

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost (práce s drobnými věcmi při vážení)
  • Zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (možnost práce na jednosměnný provoz dle předchozí dohody)
  • Velmi dobrá znalost českého/slovenského jazyka (psaní výstupů, porozumění manuálů)

Náplň práce

  • Práce se stroji na výrobu doplňků stravy
  • Navažování surovin
  • Míchání směsí
  • Potahování tablet a další odborné práce
  • Balení doplňků stravy

Nabízíme

  • Práce na HPP (případně možnost IČO)
  • Řádné zaškolení
  • 20 – 25 000 Kč nástupní plat, po zapracování až 40 000 Kč (dle výsledků práce)
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • Místo výkonu práce - Kanice