předvýběr.cz

Technolog - Brno - venkov

Zveřejněno 11.10.2021

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost s historií sahající do roku 1995, působící v oboru opracování kovů, výrobě náročných svařenců a ocelových konstrukcí, zabývající se jak výrobou prototypů, tak i sériovou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technologa ve strojírenství.

Náplň práce

  • zajišťování a organizování technologické přípravy strojírenské výroby
  • navrhování uspořádání strojů a přípravků, toku materiálu, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek
  • navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity
  • kreslení v CAD systémech
  • kontrolní měřící činnosti z hlediska dodržování technologických postupů
  • sledování a vyhodnocování nákladů, optimalizace volby polotovaru a technologického postupu
  • ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit
  • zajišťování technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových produktů
  • čtení technických výkresů výrobků nebo dílů a navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby, montáže, kompletování, povrchových úprav, balení a expedice
  • spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • koordinace obsahu a forem vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • předchozí praxe min. 2 roky na obdobné pozici ve strojírenské výrobě
  • velmi dobrou znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • znalost kovových materiálů a slitiny a jejich vlastností
  • znalost projektové dokumentace a tvorby technologických postupů
  • nutná je znalost se svařovacími a obráběcími procesy
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, CAD)
  • znalost NJ výhodou
  • časovou flexibilitu
  • důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • systematické myšlení s orientací na detail proaktivní a iniciativní přístup
  • ochotu učit se novému a dále se vzdělávat

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností
  • možnost spoluúčasti na projektech napříč společností
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zajímavou a stabilní práci v prosperující strojírenské společnosti
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce v Rosicích u Brna

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.