předvýběr.cz

Stavbyvedoucí - zástupce výrobního manažera

Zveřejněno 17.01.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu železobetonových konstrukcí a mostů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí - zástupce výrobního manažera.

Náplň práce

  • Samostatné vedení staveb v oblasti zejména inženýrského stavitelství – výstavba a rekonstrukce mostních objektů
  • Zastupování společnosti – jednání s investory a dodavateli
  • Řízení pracovních čet na stavbách a komunikace s výrobním manažerem

Očekáváme

  • SŠ stavebního směru
  • Ideálně víceletá praxe v podobné pozici v oboru
  • Zkušenosti s vedením menších týmů pracovníků
  • Práce s technickou dokumentací a výkresy
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, e-mail)
  • Řidičský průkaz min. B
  • Práce s nivelačním přístrojem
  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 45 000 Kč/měsíčně (dle zkušeností)
  • Propracovaný systém mzdových příplatků a odměn
  • Příspěvek na stravování
  • Po zapracování možnost služebního vozidla pro soukromé užití
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborný růst – systém vzdělávání a odborného školení (např. umožnění získání autorizace, mostních zkoušek apod.)
  • Místo výkonu práce: sídlo společnosti v Praze a stavby společnosti v Praze a Středočeském kraji