předvýběr.cz

Specialista vyúčtování energií

Zveřejněno 12.01.2022

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje svůj inzertní portál v oblasti pronájmu nemovitostí a své služby poskytuje jak těm, kteří bydlení hledají, tak i pronajímatelům nemovitostí, kterým zajišťuje kompletní servis spojený s pronájmy (od inzerce až po převzetí všech rizik), hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista vyúčtování energií.

Náplň práce

  • Tvorba pravidelných i závěrečných vyúčtování energií a služeb pro jednotlivé byty
  • Spolupráce s kolegy, kteří se o pronajaté byty starají
  • Občasná komunikace s klienty týkající se zpracovaných vyúčtování

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (v oboru účetnictví výhodou)
  • Předchozí zkušenosti s vyúčtováním výhodou, nikoliv podmínkou
  • Analytické myšlení a záliba v číslech
  • Anglický jazyk výhodou (pro převážně písemnou komunikaci s klienty)
  • Dobrá znalost práce na PC (zejména Excel na úrovni práce se vzorci, základní funkce a interním systémem)
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti, která byla oceněna jako 3. nejrychleji rostoucí technologická společnost ve střední Evropě podle prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast 50
  • Malý tým kolegů, přátelská neformální atmosféra
  • Práce na zajímavém projektu, který inovuje realitní trh
  • Práce na HPP, možnost i IČO
  • 25 dní dovolené, 2 sickdays, den volna v den Vašich narozenin
  • Multisport karta
  • Káva v kanceláři zdarma
  • Možnost občasného HO po předchozí domluvě s nadřízeným
  • Lokalita: Brno