předvýběr.cz

Project Manager

Zveřejněno 10.01.2022

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje návrh, inženýring a výrobu řešení, zaměřených na bezpečný průtok, filtraci a skladování různých druhů kapalin a plynů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Project Manager.

Náplň práce

  • Poskytovat nabídku produktů ve spolupráci s prodejem
  • Neustálé zlepšování stávajících produktů (návrh na náklady, design pro usnadnění výroby)
  • Autonomně přispívat ke zlepšování produktu (náklady, funkčnost) a vývoji produktu s cílem vytvořit hodnotu pro zákazníka a společnost
  • Řízení procesu tvorby technické a obchodní nabídky ve spolupráci s inženýringem a nákupem
  • Účast na setkáních se zákazníky (hlavně technická část) s prodejem, následně první kontakt se zákazníkem po přijetí objednávky a zahájení nákupu až do dodání
  • Sestavení plánu projektového řízení s inženýringem a výrobou a sledování jeho dosažení a zahájení nápravných opatření v případě odchylek, včetně kalkulace projektu a efektivních nákladů
  • Stanovovat plány ITP A QA pro výrobu vč. zkušebních postupů
  • Aktivní účast na revizích designu se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Komunikativní znalost AJ – podmínkou, německý jazyk - výhodou
  • Praxe 3 roky na obdobné pozici
  • Znalost MS Office, MS Project
  • Ochota čas od času cestovat do zahraničí
  • Zkušenost s vedením týmu (3-4 lidi)
  • Talent pro improvizaci, soustředěnost, orientace na zákazníka

Nabízíme

  • Spolupráci na HPP
  • Nástup možná ihned
  • 25 dní dovolené
  • Notebook, firemní paušál + možno čerpat slevu na paušál také pro rodinné příslušníky
  • Stravenky v hodnotě 71 Kč denně
  • Možnost čerpat 2 dny v týdnu homeoffice
  • Místo výkonu práce: Poděbrady