předvýběr.cz

Sestra/ Ortodontická asistentka

Zveřejněno 22.09.2021

Pro našeho klienta, který je největším poskytovatelem ortodontické péče na světe s nejmodernějším vybavením a léčebnými postupy, hledáme nové kolegyně na pozici Sestra/ Ortodontická asistentka.

Pokud Vás láká práce ve zdravotnictví a hledáte práci, která má smysl, pak nám dejte vědět.

Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou, společnost je připravena Vás podpořit se důsledně zapracovat.

Vaše náplň práce

  • Ošetřování pacientů na základě instruktáže dozorujících lékařů
  • Denní kontakt s klienty a poskytování nadstandardní péče
  • Příprava svého pracovního místa a pomoc s přípravou věcí v laboratoři
  • Běžná administrativa spojená s lékařskou dokumentací

Očekáváme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou (ve zdravotnictví výhodou)
  • Předchozí praxe v provozu je velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – občasná komunikace se zahraničními klienty
  • Příjemné vystupování a komunikaci s klienty za každé situace
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v rámci celého týmu
  • Aktivní přístup k práci a spolehlivost
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Ochota pracovat na směny (ranní 7:00h – 16:00h, odpolední 11:00h – 20:00h)

Nabízíme

  • Práci pro největšího poskytovatel ortodontické péče, neformální prostředí a mladý přátelský kolektiv
  • Nejnovější vybavení na moderní klinice
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Důkladné zaškolení a pomoc zkušených sester v začátcích
  • Plně hrazené akreditační kvalifikační kurz Zubní instrumentářky
  • Příspěvek na další školení a tréninky dle Vašich preferencí
  • Individuální lekce angličtiny dotované společností
  • Multisport kartu, příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Možnosti využití firemních produktů
  • Italskou kávu na pracovišti
  • Firemní teambuldingy
  • Klinika: Praha 10

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.