předvýběr.cz

Obchodní zástupce - Úvaly u Prahy

Zveřejněno 10.01.2022

Pro našeho klienta, společnost, která byla založena v roce 2007 a specializuje se na tisk, hledáme vhodné uchazeče na pozici Obchodní zástupce - Úvaly u Prahy.

Náplň práce

  • péče o stávající klienty a akvizice nových klientů
  • prodej produktů společnosti
  • plánování, organizace a samostatné vedení obchodních schůzek
  • pravidelný report
  • plánování a realizace podpůrných marketingových kampaní v rámci prodeje

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxi v obchodu
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědnost, proklientský přístup, příjemné vystupování
  • uživatelskou znalost MS Office, dobrou orientaci na internetu, znalost práce s PC

Nabízíme

  • práci na HPP nebo ŽL
  • nástupní mzda 40 000 Kč + motivující provizní systém (pro aktivního jednotlivce = vysoký plat)
  • pracovní dobu pondělí - pátek od 7 do 15 hod.
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti
  • mobilní telefon a služební notebook
  • Místo práce: Úvaly u Prahy - okres Praha-východ, z Masarykova nádraží 25 min. vlakem
  • Termín nástupu: ihned