předvýběr.cz

Manažer staveb

Zveřejněno 19.04.2021

Pro našeho klienta, stavební firmu s dlouholetou tradicí, hledáme Manažera staveb.

Náplň práce

  • Celkové řízení stavby včetně všech stavebních činností
  • Spolupráce s investorem
  • Vedení stavby
  • Zodpovědnost za plynulost svěřené stavby
  • Dohled nad dodržováním technických a ekonomických parametrů
  • Dodržování stanovených koncepcí a technických řešení stavby
  • Kontrola vedení příslušné dokumentace stavbyvedoucím (stavební deník, denní hlášení stavby, náklady aj.)
  • Spolupráce s externími subjekty
  • Výběr subdodavatelů
  • Dohled nad ekonomikou stavby

Požadujeme

  • VŠ stavebního směru – pozemní stavby
  • Praxi min. 5 let
  • Autorizace ČKAIT v oboru stavebnictví – min. stavební technik, autorizace Ing. výhodou
  • Samostatnost
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Osobní auto a mobilní telefon
  • 13. a 14. plat nebo odměny ze zakázky
  • Solidní přístup
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zázemí v areálu společnosti
  • Práci v mladém a stálém pracovním kolektivu
  • Místo výkonu práce: Vysoká Pec