předvýběr.cz

Specialista marketingu & PR

Zveřejněno 10.01.2022

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výrobky pro péči o domácnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista marketingu & PR

Náplň práce

  • správa databáze portfolia produktů
  • příprava a vyhodnocení tržních dat
  • odpovědnost za jednu z produktových kategorií
  • podpora v rámci digitálního marketingu a sociálních médií
  • zadávání a správa dat k produktům pro náš e-shop CZ/SK
  • spolupráce při návrhu a realizaci letákových akcí
  • kontrola textů na obalech produktů
  • spolupráce na vývoji a zajištění dodávek marketingových materiálů zákazníkům
  • komunikace se spotřebiteli, evidence jejich podnětů
  • organizace firemních akcí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně Marketing/PR
  • znalost slovenského jazyka – slovem i písmem, rodilý mluvčí (překlady textů)
  • znalost angličtiny na úrovni B2 (nebudete připravovat oficiální dokumenty v AJ)
  • znalost češtiny na pokročilé úrovni
  • praxe na podobné pozici alespoň při studiu
  • znalost MS Office – především Excel
  • proaktivita a spolehlivost
  • smysl pro detail

Nabízíme

  • Silné zázemí stabilní nadnárodní skupiny Freudenberg
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Kurzy angličtiny a odborná školení
  • Služební notebook
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Flexibilní začátek a konec směny
  • Multisport nebo benefitní karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Doplatek do mzdy v případě nemoci (1 měsíc)
  • Slevy na zaměstnanecké výrobky
  • Stravenkový paušál
  • 27 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Praha 10 – Vršovice

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.