předvýběr.cz

Servisní technik pro zpracování plastů

Zveřejněno 04.10.2021

Pro našeho klienta, významného dodavatele strojně-technologických zařízení pro zpracování plastů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisního technika pro zpracování plastů.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Servis u zákazníka
  • Služební cesty CZ, SK, PL, H, RO
  • Čtení el. schémat a strojních výkresů

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru, praxe nutná
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, případně němčiny
  • Schopnost samostatné práce, manuálně zručný
  • Vyhlášku 50 § 6 (schopnost číst schémata + nákresy)
  • Nutný ŘP sk. B
  • Flexibilní přístup, ochotný cestovat, loajalita k zaměstnavateli

Nabízíme

  • HPP, nástup ihned
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Odměňování: fix + část v závislosti na dosažených výkonech
  • PC, mob. tel., po zapracování i služební vůz i pro soukr. účely
  • Pohodový pracovní kolektiv
  • Možnost home-office
  • Místo výkonu práce: Brno (teritorium zákazníků CZ, SK, PL, H, RO)