předvýběr.cz

Projektový vedoucí - energetika

Zveřejněno 22.09.2021

Pro našeho klienta, stabilizovanou českou firmu zabývající se dodávkami monitorovacích, řídicích a informačních systémů pro distribuční společnosti v energetice již více než 25 let, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Projektový vedoucí.

Vaše náplň práce

  • Samostatné vedení projektů monitorovacích, řídicích a informačních systémů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Tvorba SW projektů
  • Instalace a parametrizace systémů
  • Testování systémů

Očekáváme

  • VŠ vzdělání (elektro nebo IT)
  • Přehled o energetice
  • Základní znalost SQL databází (MS SQL, PostgreSQL, MySQL)
  • Základy administrace OS Window, Linux
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni – zejména čtení technické dokumentace
  • Vyhláška 50/78 par. 6 (ideálně par. 7)
  • Principy SCADA systémů výhodou

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na home-office
  • Vzdělávání zaměstnanců podporované společností
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • 13. plat
  • Teambuldingy
  • Kanceláře: Praha 8 – Karlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.