předvýběr.cz

Vedoucí výroby - keramické a kompozitní materiály

Zveřejněno 05.01.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem keramických a kompozitních materiálů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí výroby.

Náplň práce

  • Zajišťovat plnění výrobních objednávek a jejich včasné dodání z hlediska nastavených termínů a kvality.
  • Zajišťovat kapacitní plánování ve spolupráci s logistikou, včetně vybavení a počtu zaměstnanců.
  • Zajišťovat ve spolupráci s PE a údržbou efektivní chod výroby a využití dostupných kapacit.
  • Podílet se na přípravě rozpočtu výroby a kontrolovat nákladová střediska v rámci své odpovědnosti.
  • Koordinovat zavádění a dodržování výrobních postupů a procesů výroby.
  • Zabezpečovat průběžnou implementaci optimalizace procesů ve spolupráci s ostatními odděleními.
  • Komunikovat s agenturami práce
  • Zodpovídat za dodržování předpisů týkajících se BOZP, požárních předpisů a dalších interních předpisů společnosti.
  • V kooperaci s Procesním inženýringem zajišťovat údržbu výrobních strojů a zařízení (TPM).
  • Úzká spolupráce s oddělením řízení kvality při odstraňování reklamací, definování nápravných a preventivních opatření v případě zjištěných neshod.
  • Připravovat měsíční zprávu za oddělení výroby a denní report Plant Managerovi.
  • Odpovídat za správnou evidenci výrobních příkazů v ERP systému SAP.
  • Sledovat dodržování KPI podle dat zadaných V ERP systému SAP.

Požadavky

  • Minimálně SŠ v oboru se zaměřením na technickou nebo chemickou výrobu nebo související obor
  • Minimálně 5 a více let předchozích zkušeností jako vedoucí výroby v podobném výrobním průmyslu, nejlépe s chemickými procesy
  • Zkušenosti ze štíhlé výroby s ověřenou implementací
  • Velmi dobrá znalost norem a právních předpisů souvisejících s BOZP
  • Znalosti SPC a předchozí implementace
  • Hluboké znalosti technické a chemické výroby
  • Velmi dobrá počítačová gramotnost
  • ČJ/AJ- slovem/písmem (AJ - minimálně B 2)

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pružná pracovní doba po-pá v jednosměnném provozu
  • 25 dnů dovolené
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Vzdělávací kurzy (jazyky, technické nebo manažerské dovednosti)
  • Možnost nástupu ihned, smlouva na dobu neurčitou
  • Pracoviště Praha – Nupaky