předvýběr.cz

Office manager – administrativní pracovník

Zveřejněno 03.01.2022

Pro našeho klienta, rozrůstající se společnost, která se zabývá dotačním poradenstvím, hledáme novou kolegyní, či kolegu na pozici Office manager – administrativní pracovník

Náplň práce

  • Zpracování účetních dokladů
  • Zajišťování chodu kanceláře (nákupy, kuchyňka, pošta, návštěvy)
  • Komunikace s dodavateli
  • Administrativní podpora kanceláře (vyhledávání informací na internetu, zápisy z porad)
  • Administrativní podpora jednatelky firmy
  • Administrativní podpora marketingové manažerky (LinkedIn příspěvky, novinky na web, správa databáze kontaktů)
  • Výhledově i administrativní činnost spojená s poskytovanými službami agentury (zpracování žádostí o platbu dotace, komunikace s klienty, monitoring a rešerše dotačních příležitostí, vyhledávání informací na internetu a další)

Hledáme člověka, který

  • Má dokončené minimálně středoškolské vzdělání
  • Ovládá výborně MS Outlook, Excel, Word, PowerPoint a webové aplikace, umí vyhledávat informace na internetu
  • Má zkušenosti na administrativní pozici minimálně 2 roky
  • Umí pracovat se sociálními sítěmi (základní ovládání)
  • Má výborný psaný projev a bezchybnou češtinu, angličtina výhodou
  • Umí kvalitně pracovat s daty
  • Má dobré komunikační schopnosti, kultivovaný projev i vystupování a proklientský přístup
  • Je proaktivní, zajímá se o nové trendy, vzdělává se
  • Je organizovaný/organizovaná
  • Nevadí jí/mu administrativní práce
  • Je pečlivý/pečlivá a odpovědný/odpovědná detailista/detailistka, který/která odevzdá práci až když je 100%
  • Nikdo ji/ho nemusí hlídat, je samostatný/samostatná, dokáže si poradit, ale nebojí se zeptat

Nabízíme

  • Práci na HPP, nebo zkrácený úvazek (0,8)
  • Kancelář v centru Prahy
  • Flexibilní pracovní dobu, občasnou možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost podílet se na zajímavých a prestižních projektech
  • Místo výkonu práce: Praha - ulice Národní