předvýběr.cz

Byznys analytik

Zveřejněno 09.08.2021

Pro našeho klienta, českou vývojářskou společnost, s týmem 30 kolegů a zákazníky jak v české republice, tak zahraničí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Byznys analytika. Klient je ochoten přijmout i kandidáty bez předchozí zkušenosti v oblasti návrhu software, kteří prokážou talent a ochotu se učit.

Náplň práce

  • Analytik je odpovědný za návrh software. Je spojkou mezi zákazníkem a vývojářským týmem. Jako analytik budete vždycky tak trochu jednou nohou v businessu a nějaká ta schůzka s korporátníky by vám neměla vadit
  • Pomocí byznys analýzy budete ulehčovat práci všem, kteří budou na projektu pracovat po Vás a umožníte jim soustředit se na opravdové mistrovství v jejich oboru
  • Nejčastěji budete používat use cases, popisy entit a funkcionalit, občas user stories a nějaké základní UML diagramy
  • Jedná se o oborově pestrou práci. Budete se pohybovat v segmentech fintechu, energetiky, sportu, geodézie, zemědělství, nebo pojištění

Požadujeme

  • Přirozenou touhu poznávat a chápat složité procesy a systémy. Schopnost poznat jádro problému a najít to nejefektivnější řešení
  • Skvělé komunikační schopnosti
  • Schopnost rychle pochopit a diskutovat složité businessové i technické procesy
  • Angličtina alespoň na úrovni B2
  • Schopnost vytvářet srozumitelná a výstižná písemná zadání
  • Výhodou je předchozí zkušenost s návrhem či implementací software

Nabízíme

  • Mac nebo PC podle libosti + periferie
  • Licence na software
  • Možnost práce na zahraničních projektech i přímo v zahraničí
  • 20 dní dovolené + 6 sick days
  • 5 dní otcovské dovolené
  • Volná pracovní doba (core hours, jinak vlastní nastavení)
  • Po zaučení je možnost ½ pracovního týdne homeoffice, v pandemii neomezeně
  • Opravdový klid na práci (3 kanceláře + konferenční místnost)
  • Kuchyňka s občerstvením
  • Ping pong a relax room
  • Telebudka
  • Knihovnu
  • Placené lekce angličtiny (2× týdně)
  • Budget na vzdělání
  • Víkendové teambuildingy
  • Výtah a kuřácký balkónek
  • Místo výkonu práce: České Budějovice