předvýběr.cz

Obsluha výrobní linky

Zveřejněno 03.01.2022

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí kosmetiku a parfémy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obsluha výrobní linky.

Náplň práce

  • Obsluha linky aerosolové a netlakové výroby ve 4 až 8 lidech
  • Kontrola vstupního materiálu, kontrola šarží, výstupní kontrola
  • Práce ve 3směnném provozu ve velmi čistém prostředí

Požadujeme

  • Samostatnost a ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • Manuální zručnost
  • Týmovost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Pozice je vhodná pro ženy i muže
  • Práci na HPP ve 3směnném provozu v komornějším prostředí (nejedná se o velkou výrobní halu)
  • Fixní mzdu + osobní ohodnocení + příplatky za práci ve 3směnném provozu + příplatek za ztížené pracovní prostředí
  • Příspěvek na dovolenou ve výši 6 000 Kč ročně
  • 13. mzdu
  • Příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • 25 dní dovolené
  • Dotovanou stravu
  • Stabilní zaměstnání
  • Místo výkonu práce: Rtyně nad Bílinou
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.