předvýběr.cz

MS Exchange & Microsoft 365 Administrátor

Zveřejněno 11.08.2021

Pro našeho klienta, společnost, která již 17 let plní funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice a zajišťuje provozování, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury, hledáme zajímavého kandidáta na pozici MS Exchange & Microsoft 365 Administrátor

Náplň práce

  • celková správa a architektonický rozvoj prostředí Microsoft 365 a správy Exchange
  • tvorba technických návrhů řešení
  • definice governance modelů služeb Microsoft 365
  • spolupráce s infrastrukturním, aplikačním a ITSM týmem

Požadavky

  • SŠ, VOŠ, VŠ IT popř. technického zaměření
  • praxe na stejné pozici minimálně 3 roky
  • expertní zkušenosti s MS Exchange Server, síťováním, znalost PowerShell
  • expertní zkušenosti s Microsoft 365
  • znalost platformy Azure
  • schopnost navrhovat systémová řešení
  • zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • zvýšený nárok dovolené o dva týdny
  • pružná pracovní doba, 37,5 hod./týdně
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření
  • nástup možný ihned, popřípadě dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha 1