předvýběr.cz

BIM Administrátor

Zveřejněno 03.01.2022

Pro našeho klienta, konzultační, stavebně-manažerskou a projekční společnost s působností v České republice a na Slovensku, hledáme vhodného kandidáta na pozici BIM Administrátor.

Náplň práce

  • Kontrola BIM modelů společnosti a spolupracujících firem dle standardů
  • Práce s parametry, fázováním, pracovními sadami, systémy
  • Předávání modelů klientovi a profesím a následné jejich přebírání
  • Úpravy rodin a parametrů
  • Práce s CDE (Common Data Environment) - Autodesk Docs
  • Asistence projektantům s nastavením

Požadujeme

  • Pokročilá znalost Revit
  • Základní znalost Autocad
  • Pečlivost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Spolehlivost
  • Výhodou znalost CDE a povědomí o standardech BIM

Nabízíme

  • Práce na prestižních projektech v Čechách a na Moravě
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Firemní teambuildingy
  • Možnost dalšího pracovního vývoje v rámci společnosti
  • Možnost spolupráce na smlouvu i IČO
  • Školení pro profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, 3 sick days
  • Společenská odpovědnost – chráníme životní prostředí, jsme aktivní v dobročinných projektech
  • Místo výkonu práce: Praha 8 – Karlín
  • Nástup možný ihned